Zespół Pomorskiego Biura Planowania Regionalnego

Sekretariat Biura

Agnieszka Czapiewska (Gdańsk)

a.czapiewska@pbpr.pomorskie.pl

biuro@pbpr.pomorskie.pl

w Gdańsku: tel. 58 301 06 44

w Słupsku: tel. 59 843 10 60

 

Dyrektor

Jakub Pietruszewski

j.pietruszewski@pbpr.pomorskie.pl

 

Główna Księgowa

Iwona Andriaszkiewicz (Słupsk)

i.andriaszkiewicz@pbpr.pomorskie.pl

 

Zespół Osadnictwa i Dziedzictwa Kulturowego

Anna Łoziak (Gdańsk)

kierownik zespołu

a.loziak@pbpr.pomorskie.pl

wew. 51

Anna Golędzinowska (Gdańsk)

a.goledzinowska@pbpr.pomorskie.pl

wew. 80

Ewa Marczewska (Gdańsk)

e.marczewska@pbpr.pomorskie.pl

wew. 50

Hanna Obracht-Prondzyńska (Gdańsk)

h.prondzynska@pbpr.pomorskie.pl

wew. 52

 

Zespół Środowiska i Krajobrazu

Jarosław Czochański (Gdańsk)

kierownik zespołu

j.czochanski@pbpr.pomorskie.pl

wew. 62

Jolanta Rekowska (Słupsk)

j.rekowska@pbpr.pomorskie.pl

Kamilla Bezubik (Słupsk)

k.bezubik@pbpr.pomorskie.pl

Elżbieta Pomierski (Słupsk)

e.pomierski@pbpr.pomorskie.pl

Agnieszka Żebiałowicz-Łach (Słupsk)

a.lach@pbpr.pomorskie.pl

Krystian Leliwa (Gdańsk)

k.leliwa@pbpr.pomorskie.pl

Dominik Muła (Gdańsk)

d.mula@pbpr.pomorskie.pl

 

Zespół Transportu i Infrastruktury Technicznej

Grażyna Kubicz (Słupsk)

kierownik zespołu

g.kubicz@pbpr.pomorskie.pl

Lech Michalski (Gdańsk)

l.michalski@pbpr.pomorskie.pl

wew. 81

Krystian Birr (Gdańsk)

k.birr@pbpr.pomorskie.pl

wew. 81

Mateusz Richert (Gdańsk)

m.richert@pbpr.pomorskie.pl

wew. 71

Maciej Radzikowski (Gdańsk)

m.radzikowski@pbpr.pomorskie.pl

wew. 72

 

Zespół GIS

Bartosz Pępek (Gdańsk)

kierownik zespołu

b.pepek@pbpr.pomorskie.pl

wew. 61

Aleksandra Rudzińska (Gdańsk)

a.rudzinska@pbpr.pomorskie.pl 

wew. 60

Barbara Mazurkiewicz (Słupsk)

b.mazurkiewicz@pbpr.pomorskie.pl

Grażyna Radziszewska (Słupsk)

g.radziszewska@pbpr.pomorskie.pl

 

 

 

view szablon artykułu