Zespół projektowy Planu zagospodarowania przestrzennego województwa pomorskiego oraz Planu zagospodarowania przestrzennego Obszaru Metropolitalnego Trójmiasta:

$image_alt

 

Generalny projektant Planu zagospodarowania przestrzennego województwa pomorskiego:

Jakub Pietruszewski (j.pietruszewski@pbpr.pomorskie.pl)

 

Generalny projektant Prognozy oddziaływania na środowisko:

Krzysztof Wojcieszyk (k.wojcieszyk@pbpr.pomorskie.pl)

 

Zespół:

 

Kamilla Bezubik (k..bezubik@pbpr.pomorskie.pl)

Jarosław Czochański (j.czochanski@pbpr.pomorskie.pl)

Anna Golędzinowska (a.goledzinowska@pbpr.pomorskie.pl)

Andrzej Hałuzo (a.haluzo@pbpr.pomorskie.pl)

Mirosława Hałuzo (m.haluzo@pbpr.pomorskie.pl)

Grażyna Kubicz (g.kubicz@pbpr.pomorskie.pl)

Anna Łoziak (a.loziak@pbpr.pomorskie.pl)

Anna Mazur (a.mazur@pbpr.pomorskie.pl)

Barbara Mazurkiewicz (b.mazurkiewicz@pbpr.pomorskie.pl)

Lech Michalski (l.michalski@pbpr.pomorskie.pl)

Hanna Obracht-Prondzyńska (h.prondzynska@pbpr.pomorskie.pl)

Bartosz Pępek (b.pepek@pbpr.pomorskie.pl)

Grażyna Radziszewska (g.radziszewska@pbpr.pomorskie.pl)

Jolanta Rekowska (j.rekowska@pbpr.pomorskie.pl)

Aleksandra Rudzińska (a.rudzinska@pbpr.pomorskie.pl)

Mateusz Richert (m.richert@pbpr.pomorskie.pl)

Izabela Siłkowska (i.silkowska@pbpr.pomorskie.pl)

Agnieszka Żebiałowicz-Łach (a.lach@pbpr.pomorskie.pl)

view szablon artykułu