DIALOG TERYTORIALNY

   Mapa do pobrania

view szablon artykułu

Aktualności

Dialog Terytorialny w Suchym Dębie

W środę 12 grudnia 2018 r. w Urzędzie Gminy Suchy Dąb odbyło się drugie spotkanie w ramach Dialogu Terytorialnego Samorządu Województwa Pomorskiego.

Dialog Terytorialny w Cewicach

W poniedziałek 8 października 2018 r. w Urzędzie Gminy Cewice odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Dialogu Terytorialnego Samorządu Województwa Pomorskiego.

Dialog Terytorialny w Suchym Dębie

W środę 3 października 2018 roku w Urzędzie Gminy Suchy Dąb odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Dialogu Terytorialnego Samorządu Województwa Pomorskiego.

Dialog Terytorialny w Gminie Kępice

W czwartek 20 września 2018 r. odbyło się pierwsze spotkanie z gminą Kępice w ramach Dialogu Terytorialnego

Dialog Terytorialny w Prabutach

We wtorek 18 września 2018 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Prabutach odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Zespołu Dialogu Terytorialnego Samorządu Województwa Pomorskiego z miastem i gminą Prabuty.

Dialog Terytorialny Potęgowo II spotkanie, 10.05.2018

W dniu 10.05.2018 r. w siedzibie Urzędu Gminy Potęgowo odbyło się drugie, ostatnie spotkanie w ramach Dialogu Terytorialnego.

Dialog Terytorialny Gdynia, 22.03.2018

W czwartek, 22 marca, w Biurze Planowania Przestrzennego Miasta Gdyni odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Zespołu Dialogu Terytorialnego Samorządu Województwa Pomorskiego. Było to już czwarte spotkanie w ramach Dialogu Terytorialnego w województwie.

Dialog Terytorialny Ustka 21.03.2018

W środę 21 marca 2018 r. w Urzędzie Miasta Ustka odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Zespołu Dialogu Terytorialnego Samorządu Województwa Pomorskiego z gminą Miasto Ustka. Było to trzecie spotkanie w ramach Dialogu Terytorialnego w województwie.

Dialog Terytorialny Nowa Wieś Lęborska

W czwartek 4 stycznia 2018 r. w Urzędzie Gminy w Nowej Wsi Lęborskiej odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Zespołu Dialogu Terytorialnego Samorządu Województwa Pomorskiego z gminą Nowa Wieś Lęborska. Było to zarazem już drugie spotkanie w ramach Dialogu Terytorialnego w województwie

Gmina Potęgowo

Materiały ze spotkania dotyczące Dialogu Terytorialnego Gminy Potęgowo z dnia 14.11.17 r.

— 10 Pozycji na stronę
Wyświetlanie 21 - 30 z 32 rezultatów.

Zapoznaj się z Koncepcją